Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépésKeresés

 

 Instance és boss taktikák

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 59
Join date : 2010. Aug. 26.

Instance és boss taktikák Empty
TémanyitásTárgy: Instance és boss taktikák   Instance és boss taktikák I_icon_minitimeSzer. Szept. 01, 2010 9:37 pm

Bárki akinek van jó stratégiája egy-egy boss-ra, vagy teljes instára, itt megoszthatja a többiekkel!
Vissza az elejére Go down
Lilianne

Lilianne


Szint : 40+
Hozzászólások száma : 105
Join date : 2010. Aug. 26.

Instance és boss taktikák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Instance és boss taktikák   Instance és boss taktikák I_icon_minitimeSzer. Szept. 01, 2010 9:57 pm

Adma Stronghold: Butler-t át lehet húzni a falon a princess felé menő folyosón bal oldalt. Aki húzza az ne butler-t vagy a mellette állót húzza, hanem a falhoz legközelebbi mobot, így csak 3 mob jön a bossal együtt és nem a fél terem Smile

Draupnir Cave: Bakarmánál a cleric álljon a boss-tól minimum 30 méterre, így nem kap csirkét és leszedheti dispellel a többiekről. Ez egyben azt is jelenti, hogy egy clericcel ölhető. Sok sikert mindenkinek!
Vissza az elejére Go down
Nimbo
Centurion
Nimbo


Szint : 54
Hozzászólások száma : 49
Join date : 2010. Aug. 30.

Instance és boss taktikák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Instance és boss taktikák   Instance és boss taktikák I_icon_minitimeSzer. Szept. 15, 2010 7:46 pm

Ehez talán még annyit hozzá fűznék. Hogy Lili mikor mentünk a tank oda futott/ugrot le ahova mutattam, de nem teljesen leugrott hanem van ott egy kis szikla szerintem és azért tudtam én pl gond nélkül healerni, úgy hogy senki semmi nem bántott, nameg meg volt ez a 25-30m.
(DC Bakarma bossról beszélek:))
Vissza az elejére Go down
Lilianne

Lilianne


Szint : 40+
Hozzászólások száma : 105
Join date : 2010. Aug. 26.

Instance és boss taktikák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Instance és boss taktikák   Instance és boss taktikák I_icon_minitimeSzer. Szept. 15, 2010 8:41 pm

Azt tudod, hogy négyen öltük meg? Glad tankkal...

És nem tudom, hogy mit csináltunk még de sosem jött egyszerre csirke, mindig csak egyikünkre ment (persze másodpercenként tolta valakire).
Vissza az elejére Go down
Nimbo
Centurion
Nimbo


Szint : 54
Hozzászólások száma : 49
Join date : 2010. Aug. 30.

Instance és boss taktikák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Instance és boss taktikák   Instance és boss taktikák I_icon_minitimeHétf. Szept. 27, 2010 2:01 pm

És azóta öltétek meg?
Egyébként nagyon fura, mikor elsőnek öltem meg veled (úgy véglegesen), se elötte se utána nem ment soha jól, mindig történt vele, vagy a partyval valami. Pedig olyan egyszerűnek tűnik. Úgy hogy majd menjünk megint Very Happy Kérlek. Hátha kiesik a mace, vagy a staff is jó és akkor Elninjázoooom!
Vissza az elejére Go down
Lilianne

Lilianne


Szint : 40+
Hozzászólások száma : 105
Join date : 2010. Aug. 26.

Instance és boss taktikák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Instance és boss taktikák   Instance és boss taktikák I_icon_minitimeHétf. Szept. 27, 2010 2:26 pm

Persze, mehetnénk megint, bár nem sikerült azóta nekünk sem ismét lenyomni Sad Nem tudom mit csináltunk akkor másképp, hogy elsőre sikerült! De hát próbálkozni kell Wink
Vissza az elejére Go down
Nimbo
Centurion
Nimbo


Szint : 54
Hozzászólások száma : 49
Join date : 2010. Aug. 30.

Instance és boss taktikák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Instance és boss taktikák   Instance és boss taktikák I_icon_minitimeHétf. Szept. 27, 2010 3:02 pm

Meg van minden, múltkor mutattam hova kell leugraniuk Chriséknek, úgy hogy a sima heal és a gyors heal elérje őket, csak sajnos történt egy kis gond, és hirtelen meghaltak. De a hely meg van hoyg hol kell ölni, úgy hogy a Helert ne kapja el a csirke láz.
Probálkozzunk-probálkozzunk.... csak tudjak játszani végre... Sad
Vissza az elejére Go down
Lilianne

Lilianne


Szint : 40+
Hozzászólások száma : 105
Join date : 2010. Aug. 26.

Instance és boss taktikák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Instance és boss taktikák   Instance és boss taktikák I_icon_minitimeSzer. Okt. 27, 2010 2:58 pm

FRISSÍTVE: DEC. 12.


Udas temple térkép:

Instance és boss taktikák Udas

Nexus:

http://www.aionarmory.com/npc.aspx?id=215783
Vele kell kezdeni, de kell kulcs hogy bejussatok hozzá. A kulcsot dobó npc (Agra the Guide) egy gyengus named. Különböző helyeken spawnolhat az insta észak-keleti termeiben, a térképen lehet látni azt a 3 termet aminek külön folyosója van, de bosshoz nem vezet a jobb felső sarokban. A legegyszerűbb ha a termen kívül megálltok és 1 ember kihúzzaa boss-t a többi mobbal együtt. Valaki kihúzza a namedet a többi mobbal együtt, ezután hagyjátok meghalni az illetőt, majd amikor visszafelé tart a named dotoljátok. Utána gyors ress és a named egyedül fog jönni.

A boss ismét olyan, hogy ha beaggrózzátok, akkor az egész terem jön. Két megoldása lehetséges: vagy kiirtjátok az egész termet valahogy, vagy pedig kint a folyosón tisztogattok kicsit, majd a kihúzós-meghalós-dotolós módszerrel próbálkoztok. Sajnos utóbbi esetben sem fog egyedül érkezni nexus barátunk, de jó healerrel és egy pár térsebzéssel az a pár mob ami jön leölheti, akár egyenként is. Ez azt jelenti, hogy valaki, a legkisebb dps-ű ilyenkor kimarad, a többiek 1 mobra koncentrálnak, lenyomják majd meghalnak, és kezdődik elölről az egész. Figyeljetek a heal aggróra!!! Érdemes valami térsebzéses karaktert is vinni, hogy ne a healer haljon elsőként.

Anurati:
http://www.aionarmory.com/npc.aspx?id=215793
Ide is kell kulcs elméletileg, amit vallakhan, a déli boss dob. De azért próbáljatok meg bejtuni az ajtón nexus után, hátha valaki ki tudja nyitni az ajtót és akkor megspóroltok egy visszafutást vallakhantól.
A frissítés óta ismét irtani kell az egész termet. Nincs mese. 2 órán keresztül próbáltuk húzogatni a boss-t különböző módszerekkel, mind a négy sarkot próbálva. Az ajtón kívülre húzást is próbáltuk. Még heal aggróval is próbálkoztunk de nem lehetséges egyedül húzni. Ha viszont egyszer behúzzátok, a leader pedig megjelöli a mobokat amik jönnek, és csak azokat irtjátok ki, akkor talán kimarad 1-2 mob amivel időt nyertek.

Vallakhan:
http://www.aionarmory.com/npc.aspx?id=215782
A frissítés óta nem jártam őkegyelmességénél, úgyhogy fogalmam sincs, hogy most milyen. De ha olyan mint volt régen (ahogy a többi boss is ugyanolyan) akkor a legjobb taktika a terem kiirtása. Korábban a tisztogatás után már csak a fával kellett bíbelődni amit egyszerűen úgy oldottunk meg, hogy a sin/ranger mindig futott a fával (ugyanis a fa közeli aoe-t tol maga köré ami halálos, viszont gyökkettővel gyorsul 100-ra). Ha a terem üres, vallakhan-t lehet ölni a bal felső saroknál, a futónknak meg az egész terem a rendelkezésére áll. Hát sok sikert hozzá és jó droppokat! Smile

Lower udas temple térkép:

Instance és boss taktikák Ludas_m_solata_www.kepfeltoltes.hu_

Kingspin:
Pajzsot dob, aranyat Smile
A nagy pók, semmi érdekes, healre figyelni mert néha üt egy nagyot. Érdemes az előtte lévő két gilisztát lenyomni.

Chura:

http://aion.yg.com/npc/chura-twinblade?id=215784
Ismét változás itt is: nem kell irtani a teremben. Chura egyből ölhető teljesen egyedül ismét, úgyhogy nem kell a terembe vezető lejárót tisztítani és odáig kihúzni a bosst. Elég a szikla mögé húzni mint régen. Iszonyatos sebzést nyom a tankra, a cleric is és a chanter is folyamatosan healeljen. Fire resist scrollt a tank vegyen be ha van, a chanter is nyomja a word of protection-t a resist miatt. De még a folyamatos heal miatt is meghal néha a tank 1-2 ütésből. Ez a legnehezebb boss az instában.

Oddwood:
http://aion.yg.com/npc/oddwood?id=215797
Arany nacit dob, kár, hogy ritkán.
Nehéz boss, területre sebez és a healereknek a lehető legmesszebb kell állniuk, hogy ne kapják. Ugyanez érvényes a távolsági dps-re. Ha valaki hal az aoe sebzésén belül, elég nehéz lesz feléleszteni és életben tartani. Fontos: mivel működik a line of sight, ezért, ha a boss az eredeti helyén van és ott tankolják, a healerek nem tudják úgy healelni a tankot, hogy ne kerüljenek aoe range-be, mivel az a kis emelkedő "eltakarja a kilátást" a tankra. Ezért vagy le kell húzni vízszintesbe, vagy csak egy kicsit lejjebb kell hozni az emelkedő oldalára, és utána már a healerek tudnak úgy helyezkedni,hogy max távolságra legyenek.

Anvilface:
http://aion.yg.com/npc/anvilface?id=215794

Semmi extra itt, ha a cleric bírja a chanter beszállhat a dps-ben. Ez dobja a chestet. És irtó idegesítő a sok stun miatt -.-

Debilkarim:
http://aion.yg.com/npc/debilkarim-the-maker?id=215795
Arany 53-as szintű fegyvereket dob, minden fajtából, meg kiegészítőket, ékszereket. Jah és pajzsot ez is Smile
Nehéz boss, ugyanúgy healel mint nimbarka. SM nélkül lenyomni gyakorlatilag lehetetlen, csakis akkor sikerülhet, ha nagyon szerencsés a csapat és nem healel rá magára, de akkor rengeteg ideig tart. Ha sm van a csapatban akkor nem vészes. Még a chanter is beszállhat a dps-be ha a cleric bírja a heal-t.
Másik taktika, ha sm nélkül ölik: kiirtják a debil körül ácsorgó mystic charákat, de csak azokat, hogy a stone fragment mobok ott maradjanak. Ezután a boss-t le kell vinni 50%-ra. Ez a kritikus pont, mivel innentől kezdve healel magára. Amikor 50%-on van, a healerek felkészülnek a spamhealre, ugyanis a tank magára húzza az összes mobot ami debil körül megmaradt, és próbálja tartani magát. Egészen addig ki kell bírnia amíg debil nem nyom egy aoe spell-t aminek a következtében az összes mob elkezdi ütni a boss-t. Ilyen extra dps-el már sm nélkül sem olyan nehéz boss. Minél több mobot tudtok ráhúzatni debilre, annál gyorsabban meglesz Smile


Sok sikert hozzá Smile Egyébként 1 arany pajzs és 2 kék pajzs eshet Lower Udasból, mind 52-53-as szintűek.

Az egész 5 darabos arany szettből, a kesztyű és a vállas esik Udas Temple-ből, a chest, cipő és naci meg Lower Udasból.
Plussz, hasonló kék szett esik a két instából, szintén 52-53-as szintű.

Tehát összesen a két instában:

2 kék szett
1 arany szett
Minden típusú arany fegyver (két fajta staff, spear...)
2 kék pajzs
1 arany pajzs




A hozzászólást Lilianne összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Dec. 12, 2010 10:53 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Lilianne

Lilianne


Szint : 40+
Hozzászólások száma : 105
Join date : 2010. Aug. 26.

Instance és boss taktikák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Instance és boss taktikák   Instance és boss taktikák I_icon_minitimeSzer. Nov. 17, 2010 1:05 pm

Editeltem kicsit udas leírását. Mostmár kell kulcs a továbbjutáshoz, szerencsére csak 1 kisebb elit amit könnyű lenyomni. Térképen jelöltem. Plusz beírtam a változásokat (főleg churánál).
Vissza az elejére Go down
Arnasz
Centurion
Arnasz


Szint : 55,37
Hozzászólások száma : 68
Join date : 2010. Sep. 01.
Age : 28

Instance és boss taktikák Empty
TémanyitásTárgy: Kromode's Trial   Instance és boss taktikák I_icon_minitimeSzer. Nov. 24, 2010 4:53 pm

frissitve 2011.07.26. 02:42 perckor

Kromede's Trial
Készítettem egy leírást Kromode's Trial-ról, hogy hogyan kell végig menni!

Kromode's Trial térképe
(én készitettem mikor kifogtam, hogy bugos volt a játék Very Happy )

Instance és boss taktikák Kromodemap2
Megjegyzés!
Mostmár ajánlom assanak is rangernek is, hogy öljön le minden utjába kerülő mobot, mert kivesz HIDE-ból!!

Két féle képen lehet végig menni Kromode Trialon:
1.Elit kaliga a legutolsó teremben akkor jelenik meg, ha nem öljük le a 3 boss-t útközben az instában. Ilyenkor kaliga sokkal erősebb, kétszer idéz két darab gólemet, nagyobbat üt, több hp-ja van, stunol, odaránt és iylesmik. Viszont ha lenyomtuk az elit kaligát akkor dobhat kulcsot. Miután a kulcsot kiszedtük választhatunk a teremben lévő vitrinekből egy arany fegyvert.
2.Nem elit kaliga akkor jelenik meg ha útközben lenyomtuk a 3 boss-t. Ilyenkor az a 3 boss gyengített változatban ott áll kaliga mellett és kék szett darabokat dobálnak. Ekkor a 3 boss is és kaliga is gyenge, könnyen lenyomhatjuk őket, viszont nincs esélyünk kulcsot szerezni az arany fegyverhez. A 3 elit jelölve van a térképen, hogy hol található), a leirás végén van kép is három elitről.

Tehát akkor: belépsz Kromedéba és mész egyenesen amíg el nem jutsz az első kulcsőrző mobig, tehát idáig
Instance és boss taktikák Aion2010112414455429


Miután megszerezted a kulcsot elmész a terem másik végéig és ott majd látni fogsz egy elitet, ezt már sajnos le kell ölni, hogy megjelnjen a Maga's Potion-ra! Ez elteleportál majd téged.(Ne menj hozá közel mert kives hideból, ez egy régebbi kép!!)
Instance és boss taktikák Aion2010112414481066


Ide teleportál majd, itt menj egyenesen tovább az ajtóig, majd nyisd ki az ajtót és menj tovább egyenesen, ha gyengiteni akarod Kaligat akkor öld le az első elit mobot ami balra tanálsz.
Instance és boss taktikák Aion2010112414490979


Eljutsz majd idáig, itt menj be a terembe hogy megszerezd a kulcsot az ajtóhoz, a mob amelyik dobja a kulcsot a terem másik végében van középen.
Instance és boss taktikák Aion2010112414500073
Mostmár azért el kell a takaritás a terembe(a képen én mar leöltem pár mobot). Öld le a mobot hogy megszerezd a kulcsot.
Instance és boss taktikák Aion0003uj


Majd gyere ki a teremből és egy kicsit gyere vissza, bal oldalt lesz majd egy ajtó azt nyitja a kulcs. Az első mobot mostmár nem árt leölni.
Instance és boss taktikák Aion2010112414522676


Ha ez megvan menj fel a bal oldali lépcsőn és menj tovább egyenesen amíg el nem jutsz idáig! Itt ha balra mész akkor ott tanálod a második elitet ha pedig egyenesen mész akkor mésy tovabb Kaliga fele.
Instance és boss taktikák Aion0005l


Mész tovább egyenesen, úgyis csak egy út van, úgyhogy csak nem tévedsz el amíg el nem jutsz idáig! Baloldalt van egy lépcső azon felmésy és a terembe van a harmadik elit ha pedig nem akarod leölni leölöd a kulcsos mobot és bemész a terembe!
Instance és boss taktikák Aion0006xk


Bent vagy a teremben: a hátsó 4 mobot érdemes leölni.
Instance és boss taktikák Aion2010112414580212

Taktika hogy hogyan öld le a 4 mobot:
Mivel én assa vagyok ezért én nem ölöm le az első két mobot hanem bemegyek a jobb sarokba.
A 4 mobnak nagyon nagy az aggro területe, úgyhogy csak óvatosan!
Jelöld ki az egyik szélső mobot és óvatosan közelíts felé. Nagyon lassan, hogy csak azt és a mellette lévő mobot húzd be és ne mind a 4-et egyszerre! Skillekkel ne próbáljatok meg behúzni a mobokat mert akkor rátok jön mind! Inkább szép lassan közelítsetek felé! (Aki nagyon ügyes az egyszerre csak 1 mobot húz be. Nekem ez eddig csak 1x sikerült)
Miután behúztad őket ne üsd őket hanem gyere vissza és várd meg amíg elérnek hozzád. Ez azért kell, hogy véletlenül be ne húzd a többi mobot is.
Leölod a két mobot, megnézed mit dobtak és örülsz ha neked valót dobtak Very Happy
Aztán átmész a bal oldalra és megcsinálod ugyan ezt az egy mobbal ami maradt. Aztán pedig leölöd a főmobot és kész!

Ha Kaliga elit akkor érdemes vele szaladgálni,mert ugy könnyebb.




****A 3 elit mob****
1
Instance és boss taktikák Aion0002re
2
Instance és boss taktikák Aion0004pl
3
Instance és boss taktikák Aion0007fw


Hát ennyi lenne! Remélem tudtam segíteni és érthető leíras! A helyesírásomért bocsi!

//Admin edit: jó leírás, köszönjük Smile Kicsit kiigazítottam, remélem nem bánod Smile
Admin.//


frissitve 2011.07.26. 02:42 perckor


A hozzászólást Arnasz összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Júl. 26, 2011 2:00 am-kor.
Vissza az elejére Go down
http://farkasfalka.byethost14.com/news.php
Lilianne

Lilianne


Szint : 40+
Hozzászólások száma : 105
Join date : 2010. Aug. 26.

Instance és boss taktikák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Instance és boss taktikák   Instance és boss taktikák I_icon_minitimeCsüt. Nov. 25, 2010 1:55 am

Szép leírás, köszi érte:)
Vissza az elejére Go down
Fatima

Fatima


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2010. Aug. 28.
Age : 34

Instance és boss taktikák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Instance és boss taktikák   Instance és boss taktikák I_icon_minitimeCsüt. Nov. 25, 2010 1:41 pm

Nice. Wink Végig is mentem rajta. Razz
Vissza az elejére Go down
Lilianne

Lilianne


Szint : 40+
Hozzászólások száma : 105
Join date : 2010. Aug. 26.

Instance és boss taktikák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Instance és boss taktikák   Instance és boss taktikák I_icon_minitimeVas. Dec. 12, 2010 10:54 am

Upper Udas infó frissítve: december. 12.
Vissza az elejére Go down
Lilianne

Lilianne


Szint : 40+
Hozzászólások száma : 105
Join date : 2010. Aug. 26.

Instance és boss taktikák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Instance és boss taktikák   Instance és boss taktikák I_icon_minitimeKedd Júl. 12, 2011 10:05 am

Kromede's Trialhoz kis frissítés:

A végén 2 fajta kaliga jelenhet meg, egy elit és egy nem elit:

- Elit kaliga a legutolsó teremben akkor jelenik meg, ha nem öljük le a 3 boss-t útközben az instában. Ilyenkor kaliga sokkal erősebb, kétszer idéz két darab gólemet, nagyobbat üt, több hp-ja van, stunol, odaránt és iylesmik. Viszont ha lenyomtuk az elit kaligát akkor dobhat kulcsot. Miután a kulcsot kiszedtük választhatunk a teremben lévő vitrinekből egy arany fegyvert.

- Nem elit kaliga akkor jelenik meg ha útközben lenyomtuk a 3 boss-t. Ilyenkor az a 3 boss gyengített változatban ott áll kaliga mellett és kék szett darabokat dobálnak. Ekkor a 3 boss is és kaliga is gyenge, könnyen lenyomhatjuk őket, viszont nincs esélyünk kulcsot szerezni az arany fegyverhez.
Vissza az elejére Go down
Arnasz
Centurion
Arnasz


Szint : 55,37
Hozzászólások száma : 68
Join date : 2010. Sep. 01.
Age : 28

Instance és boss taktikák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Instance és boss taktikák   Instance és boss taktikák I_icon_minitimeKedd Júl. 26, 2011 1:55 am

Kromede's Trial leirás frissitve 2011.07.26. 02:42 perckor
Vissza az elejére Go down
http://farkasfalka.byethost14.com/news.php
Ajánlott tartalom





Instance és boss taktikák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Instance és boss taktikák   Instance és boss taktikák I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Instance és boss taktikák
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Hasznos leírások, tippek-trükkök-
Ugrás: