HomeTaglistaGy.I.K.RegisztrációBelépésKeresés

Share | 

Bemutatkozás

Go down 
SzerzőÜzenet
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 59

TémanyitásTárgy: Bemutatkozás   Csüt. Szept. 02, 2010 7:11 pm

Üdv! Akinek van kedve, a gyorsabb ismerkedés reményében egy pár szóban itt bemutatkozhat. Komolyabb használóktól fényképes önéletrajzot kérnénk 2 nyelven (magyar, angol) Smile Smile Smile
Vissza az elejére Go down
Lilianne

Szint : 40+
Hozzászólások száma : 105

TémanyitásTárgy: Re: Bemutatkozás   Csüt. Szept. 02, 2010 7:21 pm

Sziasztok!

Lilianne vagyok, 22 éves, Budapesti lakos. Jelenleg asszisztensként dolgozom miközben próbálom befejezni tanulmányaimat.
Nem rég óta játszom az Aionnal, így egyetlen karakterem van, és nem is tervezek többet. Korábban sok mmo-t kipróbáltam köztük wow, lineage2, eve online, cabal, ragnarok online. A legtöbb időt a wow-al persze Smile

Amikor nem dolgozom, tanulok/játszom, akkor olvasok vagy anime-t nézek, ezek közül egy pár kedvenc: gits, evangelion, hellsing, trigun, full metal panic. Persze ezeknél jóval többet láttam Smile

Szeretek sportolni is, és épp most kezdek ráérezni a fallabda ízére!

Remélem mielőbb megismerkedhetünk, addig is: jó játékot! ^^
Szivtelensatan
Brigade General

Szint : 52
Hozzászólások száma : 14

TémanyitásTárgy: Re: Bemutatkozás   Pént. Szept. 03, 2010 8:34 am

Hi! Very Happy Good Morning! WTF??!!- Na elnézést csak angolra volt állítva a billentyűzet XD!

Szal jó reggelt! Had ragadjam meg az alkalmat, hogy én legyek az első aki bemutatkozik. Hiszen rólam, már amúgy is legendák terjengnek a koromat és a nememet illetően. De sajnos el kell szomorítsam a fiúkat, bár nagy a csöcsöm, nem vagyok csaj!

Szóval lássuk ezt a barátságos és közkedvelt Szivtelensátánt (remélem jó linket illesztettem be waze)

Na elemezzük egy kicsit.
Wow ez a dögös bige ez a Tesóm!
Wow a babakocsiba meg ott ül Vikicsunáj!
Woooohooooo az a szakállas meg asszem én vagyok Very Happy marha jól nézek ki mi? És ez egy friss kép! Szal azt kell mondjam, olyan sokat nem is híztam mióta itthon vagyok nem? Marha jól nézek ki Very Happy komolyan ezért nem szoktam reggel tükörbe nézni, hogy a reggeli erekciót elkerülhessük, mer pizsomába baromi ciki Very Happy

Néhány főbb jellemzőm:
-Kedves vagyok.
-Előzékeny vagyok.
-Udvarias vagyok.
-Lovagias vagyok.
-Főzök.
-Takarítok.
-Mosok.
-Mosogatok.
-Port törlök.
-Virágot viszek a lányoknak. (Ha előző este nem rúgtam be és maradt rá pénzem)
-Csokit is viszek a lányoknak. ( ugyan az az eset)
-Járok locsolkodni!
-Kérésre beöltözök Mikulásnak, Jézuskának, Krampusznak, mindkét fél örömére. (nem félre érteni)

Szóval ilyen volnék én Smile szerintem minden nő álma egy ilyen jó humorú, kedves, férfi. De nem is mondom tovább mert lassan megkívánom saját magam!

Szóval szép napot mindenkinek! És azt kívánom csak fele annyira legyetek jók mint én, és az már fél siker!
lol!
krek

Szint : 35
Hozzászólások száma : 6

TémanyitásTárgy: Re: Bemutatkozás   Szomb. Szept. 04, 2010 11:48 pm

Sziasztok Krek illetve Critikalerror vagyok a Kitartás klánból. Budapesten élek 34-éves, pékként keresem a mindennapi kenyerem. 6 éve vagyok a Kitartás klán aktív tagja l-2 óta innen ered a hobbim: a kitartás klán, illetve a Kitartás klán sörrel vagy sok sörre.l Imádom a játékot a sört a füvet és csajokat és a klántársaimat akinek nagy része személyes jó barátom. Tömören ennyi aki többet szeretne tudni azzal személyesen szívesen beszélgetek sok sör mellett egy csendes kiskocsmában személyesen.
Sex Drugs rock&roll
Ja és vesszen az Elyos
Omallia

Szint : 22
Hozzászólások száma : 1

TémanyitásTárgy: Re: Bemutatkozás   Vas. Szept. 05, 2010 6:41 pm

Üdv, Omillia vagyok:)

Kábé 1 hónapja Aionozom, végre találtam egy MMORPG-t, amivel többet játszottam 5 percnél Very Happy A Dai Gurren klán tagjaként az Asmodian oldalt képviselem, egy darabig spiritmaster voltam, majd inkább csináltam egy ranger karaktert, akivel jelenleg is játszom, Omilliát Smile (ami őrültséget jelent Twisted Evil )

Amúgy a grafikus szakmámon kívül (ami sajna sza...végterméket sem ér) 2. szakmámat, a médiatechnológus asszisztens tanulom, ezévben kezdem. Koczkuláson kívül imádom a stand up comedyt (mindig ezt nézem tapping közbenxD), a sütit, a kutyámat, az animéket...stb. Valamint szeretnék író lenni, egyszer szeretnék Aionos novellákat/regényt is írni, megfogott a világa:)
http://anime-fanfiction.animehq.hu/fanfiction/viewuser.php?uid=2
Wavorly

Szint : 52

TémanyitásTárgy: Re: Bemutatkozás   Vas. Szept. 05, 2010 6:57 pm

Hello!

Kolozsvari egyetemista vagyok(informatika szak). Ujabban AION megszallott de regebben jatszottam pl. Flyff illetve CABAL-al is.

Eggyik nevjegyem ugymond az h sose hasznalok ekezeteket, mivelhogy lusta vagyok win7esen kitanulmanyozni, hogy hol is talalhato meg es allithato be a billentyuzet nyelvezete. De eddig ez igazabol nemsok embert zavart.
Szeretek szabadidomben kockulni, animekat nezni, interneten bongeszni es zenet hallgatni. Termeszetemrol nem meselek Razz . Ha erdekel valakit akkor irjon ram s ismerjen meg Very Happy .

Ha nem a gep elott punnyadok akkor szeretek rajzolni illetve sportkent kosarazni, bringazni es ujabban pedig ijaszkodni.

Jo gamet.
szipos
Brigade General

Szint : 35,53 Kettő is van :)
Hozzászólások száma : 3

TémanyitásTárgy: Re: Bemutatkozás   Hétf. Szept. 06, 2010 11:47 am

Üdv Szipós vagyok , barátoknak csak Szipi Smile
6 éve nyomom mmorpg-vel mondhatjuk úgy is én vagyok a KITARTÁS szülőatyja bár ugye ez csak 1 névleges dolog mert ez a csapat inkább 1 baráti társulat. Nállunk mindig is demokrácia volt max ha nem tetszett az ember kirugtam Very Happy

Magamról annyit: 32 éves lettem szombaton jelenleg munkanélküli vagyok én is szoktam Animét nézni, bár az én olvasatomban ezt HANTAI-nak hívják Very Happy
Időm nagy részét ivással vagy józanodással és másnapos fetrengéssel töltöm jah és AIONOZOK , vagy esetleg ezeknek a kombóját csinálom Pl: segrészegen iszom a sörömet miközben hajkurászom az Elyket Smile

Sátán!! mint látod nekem is van szakállam meg pocakom éshát jóval tekintélyesebb a tiednél .
de ez ne keserítsen el ettől még lehetsz második a szépségversenyen Smile
Íme 1 kép rólam szigorúan 18 éven felüliknek Smile

Ui: ha valakinek van kedve sörözni és pest közelében lakik az irjon PM-et a játékban (Szipi,Mindentvissza karikra), vagy megtalál skype-on Szipos néven Smile
Agyas

Szint : 34, egyenlőre
Hozzászólások száma : 3

TémanyitásTárgy: Re: Bemutatkozás   Hétf. Szept. 06, 2010 12:08 pm

Hideg sörrel üdvözlök minden kedves hozzászólás-olvasó-fórumtagot!

Agyas vagyok, büntetlen előéletű budapesti lakos.
Immár 24 éve a bátyám öccseként - alias krek - tekintgetek kifelé a világra, s egy hónapja befelé az Aion-ba.
Én sajnos nem tudok annyi múltbéli játékot felsorolni, mint az előttem szólók, mert nekem mostanra olyan elavulttá lett a Pc-m, h mosógép kinevezést érdemelt ki. ( pedig, amikor 1615-ben megszereztem, már akkor is elavultnak számított)
Tehát, mivel nem a saját gépemről játszódok, így nem vagyok fent túl gyakran, de a legközelebbi 5-10-15 éves tervben mindenképp szerepel egy újítás...
De legalább a D2 elfut rajta. (amikor nem indul újra, vagy nem fagy le.) Smile

És ki nem állhatom a sört, ennek értelmében pusztítom, ahol lehet.
Röviden ennyi...

Centurion

Hozzászólások száma : 11

TémanyitásTárgy: Re: Bemutatkozás   Kedd Szept. 07, 2010 11:35 am

Sziasztok

A
játékba Nethiri-ként ismertek mint Clerik:

A Fekete Sereg klánba a vőlegenyemmemmel
Keenan-el érkeztem.Ahol nagyon jól érzem magam

30éves vagyok jelenleg még Tatabányán lakom(de remélem
minél előbb összeköltözhetem a
párommal
Dunaujvárosba)
Minőségellenőrként dolgozom
egy elektronikai cégnél.
Szintén nem rég óta játszom
az
Aionnal, előtte a Lineage2-vel játszotam
Voltunk
/voltam egy pár szerveren de eddig itt érzemmagam a
legjobban.
Amikor
nem dolgozom játszok/sportolok/dvd-zek/tv-zek.
De ha van
egy kis szabadidom azt a párommalszeretem tölteni

[img]%20%20Uploaded%20with%20ImageShack.us[/img]
http://www.farkasfalka.byethost14.com/lostpassword.php
Strengi

Szint : 32

TémanyitásTárgy: Re: Bemutatkozás   Pént. Szept. 10, 2010 6:28 pm

Sziasztok!

A játékban Strengthnek hívnak (Strengi:))!

Az életben 25 éves villamosmérnök vagyok, Budapesten lakok feleségemmel.

Aiont nem rég kezdtem, egy barátom hívott a többi barát közé, akikkel már játszottunk együtt aion előtt is (Lastchaos).

Ha valamira valaki még kíváncsi kérdezzen!

Üdv.:
Strengi
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 59

TémanyitásTárgy: Re: Bemutatkozás   Szomb. Szept. 11, 2010 11:28 am

Dyrk írta:
Sziasztok, én is jelentkezem!
Dávidnak hívnak, negyed évszázados múltam márciusban. Vendéglátósnak tanultam, de mérhetetlenül megutáltam a szakmát, úgyhogy felejtős lett. Szeretem a jó poénokat, szeretek lelkizni, barátokkal szórakozni (inkább kirándulni) és bőr van a fülem mellett a nyakamon. Szeretek még bicajozni is és függő kocka vagyok. Mindenem a víz, nagyon szeretek úszkálni, és idén nyártól a tenger nekem a netovább, de csak mert látszanak benne az élőlények. Amúgy a Balaton mellett lakok, és nyaranta kb 50m -re dolgozom tőle a szabadban. Szóval ha úgy van kedvem leugrok kicsit fürdeni, napozni, stb. Szeretek/tem súlyt emelni régen, ami illik a testalkatomhoz, lévén 100kg alatt nem nagyon szoktam lenni. Gyönyörű kidolgozott testem van, csak eltakarja a zsírréteg. Asszony, kölök még nincs, szóval tök facér vagyok, de lányok ne írjatok, nem akarom kihasználni az elyos ölésben szerzett sárga tárgyaim adta hatalmat manipulálásra, ne ragaszkodjatok annyira a hatalomhoz!
Kb ennyit egyenlőre.
Chrisbrade
Brigade General

Szint : 55
Hozzászólások száma : 79

TémanyitásTárgy: Re: Bemutatkozás   Vas. Szept. 12, 2010 7:50 pm

......

Sziasztok, bemutatkoznék én is Smile
A becses nevem Kormányos Krisztián (szép rövid név)
1985 január 28.-án láttam napvilágot eme csodás világon
Megmondom őszintén eddig nem sok ilyen bemutatkozós izét írtam még, úgyhogy megpróbálom rövidre fogni...
Jelenleg Kétegyházán lakok a párommal (a játékban Doriel néven ismerhetitek), ami Békéscsabától kb 20km-re lévő kis falucska (vagy mi). Azon szerencsések közé tartozok, akiknek van munkája (sajna ilyen világot élünk) és ami még szerencsésebb, hogy tőlem nem távol eső munkám van Smile a Békéscsaba-i Media Markt-ban a játék-szoftver részen "raboskodok" Smile

Az Aion-t idén február óta játszom, ide egy másik mmo játékból jöttem(jöttünk) a "híres-neves" Last Chaos-ból, ott kb 2 évig toltam, de közben belekóstoltam más mmo-ba is, pl: Runes of Magic, Jade Dinasty, aszem a Wow-ot is kipróbáltam (kb 2 napig)
jahh, Last Chaos-ból vannak másokis akik átjöttek Aion-ra, kztük a párom Smile meg Doki akivel szintén egy klánban vagyunk Aion-ban Smile. KITARTAS-ból is van akit ismerek LC-ből, pl Strengi Smile) (sziaaaa Strengi) XD

Magamról még talán annyit, hogy én nem szoktam sokszor inni, ritkán, nagyon ritkán, de akkor nagyon sokat Smile

ha még valami az eszembe jut írok XD

http://farkasfalka.host22.com/
Keenan

Szint : 34
Hozzászólások száma : 5

TémanyitásTárgy: Re: Bemutatkozás   Hétf. Szept. 13, 2010 2:46 pm

Sziasztok

Keenan (A NAGY VARÁZSLÓ) vagyok:D Very Happy. A valódi nevem István 32 éves és Nethiri vőlegénye vagyok.
Dunaujvárosban élek és dolgozom a vasműbe mint kazángépész.
Szabadidőmbe aionozom Vagy az én kis POKOLCICÁMMAM (Marcsival Alias:Nethiri-vel) töltöm az időt Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Laughing Laughing
[img] Uploaded with ImageShack.us[/img]
laszi

Hozzászólások száma : 4

TémanyitásTárgy: Re: Bemutatkozás   Kedd Szept. 14, 2010 8:03 pm

Sziasztok,

Laszi vagyok, játékban Thalor néven találtok meg a Kitartás nevezetű társaság félében.
Kb 5-6 éve nyomom az MMORPG-t, ebbe L2,WoW, és már az Aion is benne van.

Magamról annyit hogy, 20 éves vagyok és kész, aki akar megismerhet skypon Smile
Amit imádok az az édesanyám,sör,barátok,sör,skypon beszélgetni,sör,Szipiékkel sörözni és jókat főzni.
Akinek esetleg kell 1 30as sorci segíteni valahol az bátran írjon rám, max nem válaszolok mert éppen filmet nézek.
A kitartás büszke tagja vagyok már lassan 6 éve, és azóta büszkén állíthatom hogy nem voltam másik olyan klánba ahol ilyen jó lett volna a társaság.

Aszem ennyi hülyeség elég is lesz,Köszi a figyelmet

Tisztelettel, én

U.I. Szipi ha megnő a szakállam én is benevezek a szépségversenyre Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Screamqueen

Szint : 36

TémanyitásTárgy: Re: Bemutatkozás   Vas. Szept. 19, 2010 11:01 pm

Hi everybody!

Én is írok magamról pár sort, nagy baj nem lehet belőle! Smile
Hát kezdem az elején! Még egész kicsi koromban születtem, 1992 október 13-án, Erdős Mariann névvel!Smile De mára felcseperedtem, pontosan 165cm-re:P Ennyit a régmúltról!

Jelenleg Szigethalmon élek (20 km-re Csepeltől) és Kispestre járok suliba (idén érettségizek). Terveim a következők: EGYETEM-mikrobiológia!!!
És akkor most jöhet a jól megszokott sablon: Én egy aranyos, kedves "kislány" vagyok (a lovaglópálca a szekrényemben lovagláshoz kell...semmi máshoz Very Happy Wink ) Na de viccet félretéve, tényleg aranyos és kedves vagyok, ha mások is azok velem.
Hobbim a lovaglás és a rajzolás, de főleg a lovaglás! A lovak az én mindenem!Smile
Amit még szeretek: Horror filmeeeeek:D ... és egyetlen, drága kiskutyám, Husi:D(L)

Lássuk az Aiont. Én lassan 1 éve zúzok vele. Először HunAion-ban voltam tag, utána a Fekete Seregben, ahonnan kitették a szűrömet (itt jegyezném meg, nem azért mert rossz voltam, hanem privát okok miatt) és most megint HunAion-os vagyok!
Dyalen a legjobb barátnőm (életben is, nem csak játékban) már 9 éve! Már most tisztáznám, hogy Dyalenért csípek, rúgok, harapok (sajnos ezt egy személy már tapasztalta). De ettől függetlenül egy szerethető ember vagyok.

Így este 22:45-kor nincs kedvem többet írni:) De aki kíváncsi rám (remélem lesz ilyen:P ) az vegyen fel msn-re ha gondolja...már csak azért is mert amíg nem tudom feltenni a 2.0-t addig nem leszek Aion-on!Sad
Képet nem rakok be magamról mert béna vagyok és odáig már nem ér el a tudományom xD De ha valaki nagyon kíváncsi rám (nem akarok reklámozni:P) az iwiw-en vagy myvipen megtalál:DxD

Na jó remélem így késő este nem írtam túl sok hülyeséget:D
ByeBye

A hozzászólást Screamqueen összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Okt. 01, 2010 7:58 pm-kor.
Nimbo
Centurion

Szint : 54
Hozzászólások száma : 49

TémanyitásTárgy: Re: Bemutatkozás   Hétf. Szept. 27, 2010 1:48 pm

Szép jó napot!
Gondoltam most az egyszer én is bemutatkozom >.< Hisz miért is ne. (Elnézést, még nem nagyon írtam ilyen bemutatkozásokat...)
A játék pályafutásommal kezdem.
Mivel van 4 testvérem, közölük 3 fiú így elég sokat játszottam kiskorom óta játékokkal. Az első mmorpg amivel kezdtem az a World of Warcraft volt, kb akkor kezdtünk vele játszani mikor kijött vagy utána pár hónappal és egészen a Woltk kiegészítő megjelenéséig játszottam/játszottunk vele természetesen normálon. Mikor meg abba hagytuk később én még játszottam vele tört szerveren is 3-4 hónapot.
Aztán egy jó ideig én nem nagyon játszottam ilyen játékokkal és tavaly tél vége fele eszembe jutott hogy vagy kikéne próbálni az Aiont (régebben mikor még beta volt akkor kipróbáltam és oda-vissza voltam érte>.<... főleg a repülés miatt) vagy megint nyomom egy kicsit törtön a WoW-ot, de végül a tesóm meggyőzött hogy az Aion-t próbáljuk ki.
Magamról. Öhm ...
Hol is kezdjem... Tabitha (Tábita) a nevem ^_^ és 1993. január 22.-én születtem meg. Embarassed
Jelenleg tanulok és mikor végeztem a gimivel, utána is tovább szeretnék tanulni. Nagyon szeretek olvasni, filmet és sorozatot nézni. >.< Már kicsi korom óta ismerem és szeretem az animeket és a mangákat, de pár éve kicsit lelassultam etéren és nem nézek már oylan sokat sőt... de egyszer majd ha lesz időm bepótolom magam mert van azért egy kis listám. >.<
Eszméletlenül pirulos vagyok... de tényleg. Na de ennyi elég is, túl sok információ. Razz Jah még annyi hogy jövőhét keddtől fogok Krav-Maga-ra járni, amit nagyon várok... így ha este pest utcáit járnám, mindenkit szétverek. Very Happy
Még a jétékról annyit hogy fő karakterem Nimboval a HunAionban kezdtem a játékot olyan 25-30 lvl körül léphettem be oda egy ismerősömnek köszönhetően és azóta ott töltöm csoda szép napjaimat. Kiskarekterem Kerub a Fekete Seregben "porosodik" (szegényt nem nagyon használom) kb amióta alakult a klán.

Hát most hirtelen ennyi, ha valamit kihagytam volna, szóljatok.
Kép... gondolom kép is kell. Csak kiskori kép van rólam ezen a gépen, így a kedvencemet mutatom. Embarassed

Hozzászólások száma : 12

TémanyitásTárgy: Re: Bemutatkozás   Szer. Szept. 29, 2010 7:20 pm

[b][i]Nemes Légió,Tisztelt Kalandorok!

Régóta nem taposta már lábam azon világok földjeit,hol a Tisztelet-Őszinteség-Barátság szelleme Egységet alkotva végtelen fenntartja Létünk-Egyéniségünk belső Értékét.
Nagyon sok világban kalandoztam,számtalan megannyi számkivetett,Nemes lelkű vagy éppen kétszínű gonosz kalandorral találkoztam.
Voltak akik hozzám hasonlóan megőrizték belső Emberi értékeik tisztaságát,sajnos az idő teltével lassan távolabb kerülnek.

Életem s kalandjaim történetét számtalan világban jegyezték már :-),minden világban megtestesüléseim más-más történettel rendelkeztek.De igazából a valós külső világban élő és minden nap kitartását-Emberségét próbára tévő Anyagi Lényem történetét még soha nem osztottam meg senkivel őszintén.
Kivétel ez alól Luminae-Aëlwyn(Nemes Blood Elf Királynő),akiknek részben elmondtam életem egy töredékét.

Szeretném megköszöni Miniden Nemes Légió Tagnak a közvetlenségét,bizalmát-Tiszteletét!
S bízom abban,hogy a külső világtól függetlenül vagy legalábbis megpróbálva a külső világ erőpróbáitól néha-néha találkoznánk egy közös kalandozás erejéig.Vagy egyszerűen csak beülnénk egy kellemes fogadóba frissen csapolt mézsörrel leöblítenénk a megtett út porától kiszáradt torkunk. :-)

Történetem a 19-ik században kezdődött a születésemmel,pontosan 1979-ben egy késő Augusztusi estén éppen 20.-a előtt 23:37 perckor.:-)
Persze türelmetlen voltam,mindenképpen látni akartam ama világ természetes szépségét,minnél hamarabb az útjait akartam járni melyben Édesanyám élt.

A Szüleim a Nagy Zoltán.Gábor nevet adták nekem,az Oroszlán csillagjegyében születtem ami nagyon szerencsés mert bár sokan nem tulajdonítanak jelentőséget csillagjegyeiknek,én vallom és hiszem hogy igenis jelentőséggel bírnak.Jelenleg 31 éves vagyok,nőtlen nincs gyermekem nincs Barátnőm valamint kevés Barátom van.Az utóbbi önhibámból kivüli,igyekszem bővíteni a belső kört csak munka mellett elég nehéz :-(
Hobbim : a versírás,akit esetleg érdekel GothArt archivumában Aesculapius néven a Poet.hu-n pedig mattheo néven vagyok megtalálható.
http://gothart.hu/archiv/?q=tag/aesculapius http://www.poet.hu/user/Mattheo/versek

Továbbá megrögzött természet és állatvédő vagyok,szeretek kirándulni,horgászni,táncolni,rajzolni.
Társaságban általában biliárdozom,csocsózom,darcozok,esetleg póker.Beszélgetni nagyon szeretek,meg vásárolni valamint takarítani,főzni-mosni. A sütik a specialításom.

Ami állandó szenvedélyem:szerepjátékok pl: Baldurs gate,-Diablo 1-2,-Heroes 1-2-3-4-5,-Elder Morrowind,-M.A.G.U.S.-Mentin 2,-Gate's of Andaron,-Wow,-Aion :-)

Első lépéseim a Felsőzsolcai bölcsödében kezdtem,majd az óvodában folytattam tapasztalatszerző körutam.
A Felsőzsolcai Szent István 1.számú általános iskolában kezdtem el tanulmányaimat,ahol tulajdonképpen személyiségem jelenlegi formáját és egyéségét megalapoztam.Miskolcon az Eötvös József szakmunkásképzőben végeztem el az üvegcsiszoló-üvegező majd később a 100-as vasgyári iskolában a faipari gépmunkást.Ezt követően számtalan munkahelyen dolgoztam és mindenféle alkalmazásban.
Mígnem egy balesetet követően mely személy szerint érintett szerződéses katonai szolgálatra felvételiztem.6 évig voltam szerződéses katona,miután leszereltem a Csőlíra-Tech Bt.-nél dolgoztam cső és vízvezeték szerelőként.Ezután még jónéhány munkahelyváltás következett mire elértem jelenlegi beosztásom-helyem. Jelenleg a Bosch-nál dolgozom mint szerelőcsarnoki szállítósor szerelő operátor.Elég komolyan hangzik :-)

Nos röviden ennyi az életem története nagy színes vonalakban,ha esetleg valaki még kíváncsi valamire kérem írjon nyugodtan pm-et vagy akár kint is a fórumon! Köszönöm!

Tudom hogy a bemutatkozásom kicsit talán sablonos,de mentségemre szolgáljon hogy hosszú évekig senki nem tartott baráti kapcsolatot velem a külföldi munkák miatt.Így kicsit zárkózott lettem :-( Nehezen fejezem ki magam,a versekben otthonosabban mozgok. :-)

További kellemes estét kívánok Mindenkinek!

Őszinte tisztelettel-Barátsággal: Daeron-Aesculapius
sieg

Hozzászólások száma : 14

TémanyitásTárgy: Re: Bemutatkozás   Szer. Júl. 20, 2011 5:12 pm

Sziasztok!

Ádám vagyok (játékban Mansonadam /Assassin/) , 15 éves, gyöngyösön lakom, életfelfogásom eléggé egyszerű, próbálom magam mindig jól érezni. Ezelőtt WoW-oztam de az nem tetszett és ott hagytam 24-esen, illetve cabaloztam azt meg már meguntam kcisit...

Gyöngyöre a Vak Botyánba járok elektrotechnikai szakra.

Szabadidőmben gitározok, néha pár baráttal összejárunk a pincénkbe zenélni egyet, de még kezdők vagyunk xD. Eléggé sokat vagyok barátaimmal kint a városban, illetve az egyik gyöngyösi kocsmában szoktunk összeülni(ilyen törzshelyféle ez a kocsma). Ha tehetem akkor koncertekre és fesztiválokra járok. Ritkán de szoktam gördeszkázni.

Képet rakok fel, de ez már több mint fél éves (annyit változtam h már hosszabb a hajam)...olyan nem akarok felrakni ahol pl fának dőlve hányok v félig kilógva a sátorból fekszem stb...értitek... (be vok karikázva xD)

Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Bemutatkozás   

Bemutatkozás
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal