HomeTaglistaGy.I.K.RegisztrációBelépésKeresés

Share | 

Foglaljunk fortot - magyar event a téli szünetre

Go down 
SzerzőÜzenet
Firebrand
Brigade General

Szint : 55
Hozzászólások száma : 42

TémanyitásTárgy: Foglaljunk fortot - magyar event a téli szünetre   Hétf. Nov. 29, 2010 1:46 pm

Terv:

Röviden? Foglalni egy fortresst a magyar klánok összefogásával. Hosszabban: Kell 5 angolul viszonylag jól tudó, siege-ben tapasztalt, vezetni képes emberke tökmindegy milyen magyar klánból.

A műveletet mindenképpen vulnerabilitybe lépés előtti 50 perc felett kell megkezdeni, különben az egész bukott úgy ahogy van. Kelleni fog valamiféle voice kapcsolat, javasolnám a Skype-ot, azt úgy mindenki tudja kezelni, vagy akinek van egy bejáratott TS szervere, vagy ventrillo párti, és vállalná a voip-ben kevésbé jártas emberek betanítását erre, akkor az is jó.

Van 40 darab temporal stone, ez akár egy egész napig tartó siege-re is majdnem hogy elég lenne, így artifactek aktiválása nem okoz gondot. Tudunk ellátmányt biztosítani alchemy és cooking teljes skáláján, 400 felett is, de alapanyagokat hozzatok. Szükség esetén DP kaja osztás lenne siege előtt.

Fortressekre lebontva csinálhatunk terveket, akár videóval illusztrálva. Várom lelkes klánvezetők, tagok jelentkezését az ötletre bővebb kifejtés végett.

Vezetésre jelentkezett:

Lilianne
Firebrand

A hozzászólást Firebrand összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Nov. 29, 2010 8:49 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Arnasz
Centurion

Szint : 55,37
Hozzászólások száma : 68

TémanyitásTárgy: Re: Foglaljunk fortot - magyar event a téli szünetre   Hétf. Nov. 29, 2010 3:54 pm

En szivesen benne lennek igaz az angol tudasom nem a legfenyesebb Smile
http://farkasfalka.byethost14.com/news.php
Firebrand
Brigade General

Hozzászólások száma : 42

TémanyitásTárgy: Re: Foglaljunk fortot - magyar event a téli szünetre   Hétf. Nov. 29, 2010 3:58 pm

Arnasz írta:
En szivesen benne lennek igaz az angol tudasom nem a legfenyesebb Smile

Az jó ha benne vagy, harcoláshoz úgy sem kell, csak vezetéshez.
Lilianne

Szint : 40+
Hozzászólások száma : 105

TémanyitásTárgy: Re: Foglaljunk fortot - magyar event a téli szünetre   Hétf. Nov. 29, 2010 8:06 pm

Én már benne vagyok ha minden igaz Smile Plusz még várom egy másik magyar légió vezérét aki szintén tud vállalni vezető szerepet.
Chrisbrade
Brigade General

Hozzászólások száma : 79

TémanyitásTárgy: Re: Foglaljunk fortot - magyar event a téli szünetre   Kedd Nov. 30, 2010 8:47 am

hohhóóóó, az ilyenre én is vevő vagyok Smile

bár nekem sincs külhoni nyelvtudásom, de a skill-ekhez nem is kell

ha valamikor ilyesmire készültök szóljatok bátran Smile
http://farkasfalka.host22.com/
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Foglaljunk fortot - magyar event a téli szünetre   

Foglaljunk fortot - magyar event a téli szünetre
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal