HomeTaglistaGy.I.K.RegisztrációBelépésKeresés

Share | 

Trükközés - férgeskedés álá Dai Gurren módra

Go down 
SzerzőÜzenet
Firebrand
Brigade General

Szint : 55
Hozzászólások száma : 42

TémanyitásTárgy: Trükközés - férgeskedés álá Dai Gurren módra   Hétf. Nov. 29, 2010 2:50 pm

Idézet :
No Bug Abuse - If you find a bug, report it. Do not use it to gain an advantage in-game. Violators will be severly punished.

If you find me. Bwuhahaha.

Tehát néhány bug kihasználás, trükk, csel ami előnyt hozhat. (nem csalás, annak teljes mértékében ellenére vagyok)

Felvetés:

Hátrafele nyilazás, ahogy a magyarok tolták, csak ló nélkül: https://www.youtube.com/watch?v=f6GPGErt89M

Magyarázat:

Habár a videón kicsit bénáztam, megfelelő gyakorlás mellett kisajátítható egy olyan menekülési taktika, ami előnyt adhat menekülés esetén mindenféle sebességveszítés nélkül. Gladiátor, ranger, assassin örömmel használhatja. Taktika lényege, hogy előrefele futsz, ugrasz egyet, egeret fordít hátra, nyomsz egy hátrafelét még a levegőben, lő a kari, visszafordulsz mielőtt leesel, és mész tovább és újra és újra és újra. Berserkelt gladival ezreket sebezhetsz így.

Felvetés:

Pihenjünk állás közben. Very Happy Miért is ne. Bossoknál kiszámítható, PVP-ben már kevésbé hasznosítható taktika. Videó még nincs, majd csinálok vagy nem. Sőt nem, mert még a végén egy jóakaróm reportolna bug abuse-ért.

Magyarázat:

Ha a mob küld egy köztudottan shock-al járó skillt, vagy ehhez hasonlót, nincs más dolgod mint leülni. Ülve kapod a stunt, ezután felálva beragad a dinamikus élet és mana töltődés, cserébe viszont le kell mondanunk addig skilljeinkről. Ütni viszont lehet. Előtte benyomandó gladi esetén egy berserk. Az állapot megszűntetéséhez simán ülj le megint, és jó lesz. :3

A hozzászólást Firebrand összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Dec. 07, 2010 11:42 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Arnasz
Centurion

Szint : 55,37
Hozzászólások száma : 68

TémanyitásTárgy: Re: Trükközés - férgeskedés álá Dai Gurren módra   Hétf. Nov. 29, 2010 3:49 pm

ez jo taktiktika de h oszintek legyunk eleg hosszadalmas igy megolni egy mobot
http://farkasfalka.byethost14.com/news.php
Firebrand
Brigade General

TémanyitásTárgy: Re: Trükközés - férgeskedés álá Dai Gurren módra   Hétf. Nov. 29, 2010 3:57 pm

Arnasz írta:
ez jo taktiktika de h oszintek legyunk eleg hosszadalmas igy megolni egy mobot

Ha a másodikra gondolsz: Csak addig tartom fent a pihenési sztátuszt még vissza nem töltődik a mana. (potion spórolás 3 g. stigma mellett már sok pénzt jelent, vagy kis manapotinál manaszinttartás)
Firebrand
Brigade General

TémanyitásTárgy: Re: Trükközés - férgeskedés álá Dai Gurren módra   Hétf. Nov. 29, 2010 4:29 pm

Felvetés:

Rifter gyerek menekül előled, hősiesen, ahogy szokták, kb egy két ütésnyi hp-ja maradt, talál egy szakadékot és beleugrik az AP-ddal együtt. Te hagynád? Hát persze, hogy nem. Meg lehet ölni, zuhanás közben is.

Magyarázat:

Zuhanás mellett továbbra is tudsz harcolni, ezt főleg a ranges illetve extendable fegyós emberkéknek ajánlom. Ugorj utána és esés közben mérd rá az utolsó csapást. Igaz te is meghalsz de nem vesztesz AP-t. Smile Nekem működött. :3 Erről van is videó a neten, majd ha találok ilyet megint belinkelem.
Firebrand
Brigade General

TémanyitásTárgy: Re: Trükközés - férgeskedés álá Dai Gurren módra   Kedd Dec. 07, 2010 11:36 am

Nem kis problémát jelentenek az SM-ek mostanában. Állandóan fearelnek. Mivel a skill hibásan működik, ezért onnantól kezdve lazán kinyírható vagy. Ez nagyon idegesítő, de ezen kívül az SM leverhető simán. Alapjáraton ha meglátunk egy egyedülálló SM-et rárohanunk mint a szemét, AP-ra kiéhezve de ez a legnagyobb hiba! Nem szabad. Mai tapasztalat alapján engedjük közel magunkhoz, szinte biztos a Fear-rel fog kezdeményezni, és annak bőven van annyi charge ideje, hogy hátrafele tehess pár lépést. Ellövi, és mivel close ranges skill, ezért csúnyán benézi, onnantól kezdve meg bedarálhatod mint a büdösszart. Very Happy SM-et kinyírni a legjobb, ő nekik van a legmagasabb rankjuk. Még. Még ki nem javítják a fear-t.
Fatima

Hozzászólások száma : 15

TémanyitásTárgy: Re: Trükközés - férgeskedés álá Dai Gurren módra   Kedd Dec. 07, 2010 4:08 pm

Firebrand írta:
Nem kis problémát jelentenek az SM-ek mostanában. Állandóan fearelnek. Mivel a skill hibásan működik, ezért onnantól kezdve lazán kinyírható vagy. Ez nagyon idegesítő, de ezen kívül az SM leverhető simán. Alapjáraton ha meglátunk egy egyedülálló SM-et rárohanunk mint a szemét, AP-ra kiéhezve de ez a legnagyobb hiba! Nem szabad. Mai tapasztalat alapján engedjük közel magunkhoz, szinte biztos a Fear-rel fog kezdeményezni, és annak bőven van annyi charge ideje, hogy hátrafele tehess pár lépést. Ellövi, és mivel close ranges skill, ezért csúnyán benézi, onnantól kezdve meg bedarálhatod mint a büdösszart. Very Happy SM-et kinyírni a legjobb, ő nekik van a legmagasabb rankjuk. Még. Még ki nem javítják a fear-t.

OMG XD Szétröhögtem magam a stílusodon. Very Happy
Lilianne

Szint : 40+
Hozzászólások száma : 105

TémanyitásTárgy: Re: Trükközés - férgeskedés álá Dai Gurren módra   Kedd Dec. 07, 2010 4:30 pm

Egyébként a hátrafelé nyilazás nem bug, tehát nyugodtan toljátok. Mivel más játékoktól eltérő módon itt nincs általános cd a skilleken (az a fél másodperc amíg nem tolhatsz másik skillt), itt ezt effekttel oldották meg, és a skill/spell effektje maga a GCD. Ez azt jelenti, hogy némelyik képesség tovább tart mint kellene, mivel még az animációt is meg kell várni amíg véghez viszi a karakter. Viszont amelyik skill/spell effektjét meg tudod akasztani, azt mind csinálhatod futás közben. Sajnos alig van ilyen (chanternek pl egyáltalán), de a legjobb példa a hátrafelé nyilazás ami nem is olyan nehéz kis gyakorlással.

Ajánlom a skillek gombra rakását Smile
Firebrand
Brigade General

TémanyitásTárgy: Re: Trükközés - férgeskedés álá Dai Gurren módra   Szer. Dec. 08, 2010 8:38 am

Lilianne írta:

Ajánlom a skillek gombra rakását Smile

Aki nem gombbal tolja a skilleket az még hogy van életben? XD
Firebrand
Brigade General

TémanyitásTárgy: Re: Trükközés - férgeskedés álá Dai Gurren módra   Hétf. Dec. 13, 2010 1:51 pm

Rangereknek trükk:

Próbáljátok úgy ki, hogy először silence arrow, aztán stun. Mivel a remove shock is varázslat, nem fognak tudni kijönni stunból.
Hiador

Hozzászólások száma : 4

TémanyitásTárgy: Re: Trükközés - férgeskedés álá Dai Gurren módra   Hétf. Dec. 13, 2010 3:36 pm

ITT KEZDŐDIK PÁR OFF HOZZÁSZÓLÁS

Sziasztok szeretné megkérdezni és bocsi hogy itt teszem de már ezer helyen próbáltam, hogy kb 1 éve játszottam az aionnal az Infinite szerveren. Nagyon tetszett gönyörű grafik és egy ideig óriási játék élmény de egyre nagyobb szintet elérve örült sok bug volt és akkor még semmien insta szóval egy idő után a folyamatos grindelés halálosan unalmassa vált és viszalépte wowozni. Minap jutott eszembe hogy vajon hogy álhat most a szerver érdems -e visza smenni játszani vagy még mindig nagyon bugos és a kezdeti szép dolgokon kivül nem nyújt még semmit szóval valaki adjon infót hofógy menyire áll jól ost a szerver nem zavar ha sok q még rosz de ha emellet sok működő dologvan ami leköt akkor visszanéznék. ehhez kérem a segítségeteket hogy informáljatok errl kicsit köszi és bocs hogy ezt egy klánforumba írtam!
Firebrand
Brigade General

TémanyitásTárgy: Re: Trükközés - férgeskedés álá Dai Gurren módra   Hétf. Dec. 13, 2010 6:20 pm

Szia!

Semmi gond. kicsivel több mint egy évvel ezelőtt én is pont ezért hagytam abba a játékot kb két hét után. Azóta el sem hinnéd mennyit fejlődött a szerver. Néhány feature-ön kívül, amit talán egy kezemen fel tudnék sorolni a játék már közel áll a retailhez. Bugok persze vannak, de koránt sem játszhatatlan a játék. Annyira sok a quest, hogy ha igazán kocka vagy 0ából 1 hét alatt fullra kihúzod a karaktered. Érdemes visszanézni. Amióta jobb a szerver már fél éve játszok vele.
Hiador

TémanyitásTárgy: Re: Trükközés - férgeskedés álá Dai Gurren módra   Hétf. Dec. 13, 2010 6:32 pm

Nagyon köszi a válaszod még lenne 2 kérdésem az első az hogy hol találok egy jó telepítés utmutatot mert anno rengeteget szenvedtem és nem emlékszem már, hogy sikerült hogy fusson is meg ne koreai legyen valami rémlik de ha látnák egy leírást azt tudnám értékelni. A másik kérdésem melyik class jó (pvp fan vagyok) soercerer ranger assassin ezek közül nem tudok választani a többi abszolut nem érdekel. a válaszokat előre köszönöm:)
Firebrand
Brigade General

TémanyitásTárgy: Re: Trükközés - férgeskedés álá Dai Gurren módra   Hétf. Dec. 13, 2010 6:55 pm

Hiador írta:
Nagyon köszi a válaszod még lenne 2 kérdésem az első az hogy hol találok egy jó telepítés utmutatot mert anno rengeteget szenvedtem és nem emlékszem már, hogy sikerült hogy fusson is meg ne koreai legyen valami rémlik de ha látnák egy leírást azt tudnám értékelni. A másik kérdésem melyik class jó (pvp fan vagyok) soercerer ranger assassin ezek közül nem tudok választani a többi abszolut nem érdekel. a válaszokat előre köszönöm:)

Hát telepítési útmutató, mondok egyet:

1. Ncsoft lunchert letöltöd.
2. Lunchert elindítod, átállítod North American-ra.
3. Rányomsz aionra hogy letöltés a luncherbe.
4. Letöltődik feltelepül, infinite aionról leszeded a connect menüpontból az infiniteaion lunchert és elindítod.

PVP-re meg mindhárom kaszt nagyon jó, szvsz a sorc a legnagyobb op karakter, szerintem még nincs balance-olva. Továbbá én úgy gondolom minden kaszt jó PVP karakter, a chanteren kívül, de ismétlem ez az én véleményem.
Hiador

TémanyitásTárgy: Re: Trükközés - férgeskedés álá Dai Gurren módra   Hétf. Dec. 13, 2010 7:23 pm

Utolsó kérdés és télleg nem lámáskodom itt tovább, a lancseres telepítésnél nem kell aggódnom hogy túl pecselődik?
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 59

TémanyitásTárgy: Re: Trükközés - férgeskedés álá Dai Gurren módra   Hétf. Dec. 13, 2010 8:01 pm

Nem kell aggódni mivel ugyanolyan verziójú az InfiniteAion mint eredeti Smile

Egyébként itt fórumon is találsz telepítési útmutatót a "Segítség" témakör alatt, ezen kívül sok más hasznos dolgot a "hasznos" témakör alatt. Ott meg is nézheted, hogy mik működnek és mik nem Very Happy

Remélem mielőbb együtt játszunk majd ,)

ITT VÉGZŐDIK AZ OFF, INNENTŐL ON TOPIC
Firebrand
Brigade General

TémanyitásTárgy: Re: Trükközés - férgeskedés álá Dai Gurren módra   Kedd Dec. 14, 2010 11:43 am

Nem régiben írtam egy bejáratott high lvl ranger taktikát, miszerint silence mellett eltolva a stun és utána egyéb kombók úgy elintézik az áldozatot, hogy gyakorlatilag vissza sem tud harcolni. Erre tudnék ajánlani egy ellen taktikát, templar és gladiator kaszthoz.

Szükség lesz egy 5 gombos egérre (szokásos bal és jobb klikk nyomható görgővel, plusz két oldalsó gomb). Remélem mindenki megtartotta az Unwavering Devotion skilljét, és van nála healing root vagy greater healing potion. A két oldalsó egérgombra ezt kell állítani. Ha mindezzel megvagy, csinálj egy "radart" ha eddig nem tetted meg, ami lényegében egy különválasztott chat ablak, ami csak az ellenség skilljeit, támadásait és státuszváltozásait írja ki PIROSSAL. Ez könnyen lebuktat minden assassint és rangert. Kb másfél másodperc alatt helyezik magukat harckész állapotba hideból kijőve, de még meg sem jelentek nálad, mikor a "radar" már elkezdi kiírogatni self buffjaikat, tehát tudod, hogy hamarosan csúnya dolog történik. Ekkor rányomsz először az Unwavering Devotionre, majd ha silence-t kaptál akkor a healing potion/root-ra, és a kedves támadónak ezennel be is fellegeztek.
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Trükközés - férgeskedés álá Dai Gurren módra   

Trükközés - férgeskedés álá Dai Gurren módra
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal