HomeTaglistaGy.I.K.RegisztrációBelépésKeresés

Share | 

Dai Gurren napló - feljegyzések a klán történéseiből

Go down 
SzerzőÜzenet
Firebrand
Brigade General

Szint : 55
Hozzászólások száma : 42

TémanyitásTárgy: Dai Gurren napló - feljegyzések a klán történéseiből   Hétf. Nov. 29, 2010 8:52 pm

Megvédtük Mirent Archonssal. Habár túl nagy elyos offenziva (szinte semmilyen) nem volt, közben váltottunk Harakannal pár taktikai tanácsot, aminek eredményeképpen felkértek siege-eknél mint szövetséges minket, számítva segítségünkre a legközelebb. Ők védték Mirent, mi védtünk a Hellfire Arrayt, eggyütműködve (ami ritka asmok között) vártuk a pillanatot, adott jelre a kénköves pokol aktivációját megcsináljam. Végül túléltünk, megtalálta azért szűkös artifact védő csapatunk egy 2star officer és pár rank egyes, de összecsomagoltuk őket és elküldtük fed-exen a bagázst.
Vissza az elejére Go down
Firebrand
Brigade General

TémanyitásTárgy: Re: Dai Gurren napló - feljegyzések a klán történéseiből   Kedd Nov. 30, 2010 12:39 am

Némi kiegészítés: Asteria is sikeresen meg lett védve. Ez ilyen... nem is tudom mi, de ha én ott vagyok sosem bukunk valamiért várat. Very Happy Vagy nem jönnek vagy elbuknak. :3 Habár az ottlétnek gyakorlati haszna nem sok volt, sikerült összeismerkednem a Zankoku Corps nevű (nem túl ismeretlen) klán vezérével, aki felvett a friendlistjére, és felajánlotta a szövetségét. Eme megtiszteltetést állítólag azzal értük el, hogy rendesek és jóarcok vagyunk, és jókat instázik velünk. Ezt örömletes hallani. Így most már három szövetségesünk is van, akik felajánlották segítségüket ha baj van:

STALKERS
Fairy Tail
Zankoku Corps

Fasza. :3
Firebrand
Brigade General

TémanyitásTárgy: Re: Dai Gurren napló - feljegyzések a klán történéseiből   Szer. Dec. 01, 2010 12:44 am

Újabb értelmetlen várvédés Asteria-ban. Mindegy, valszeg ez egy újabb elyos taktika, hogy megvárják még megunjuk de nem fogjuk. :3 Ma sikerült kiütnöm az Udas Plate set-ből az alsót, így már kettő van, és Miyunak a hammerjét. Necces volt hogy összejön a menet, merthát az SM-ek nagyívből basztak a felhívásunkra ahogy az szokott lenni, de végén jött egy jóarc játékos. Lilianne grat az új légiódhoz! Úgy érzem semmiben nem lesz hiányod ott. :3

Ma is morgolódtam hogy a sorcik OP-k. Állítólag 2.1-ben gyengítik picit őket még más kasztokat erősítenek. Yokatta.
Firebrand
Brigade General

TémanyitásTárgy: Re: Dai Gurren napló - feljegyzések a klán történéseiből   Szomb. Dec. 04, 2010 5:02 am

Hirtelen felindulásból átmentünk négyen inggissonba. 8000 AP-t szereztem.
Firebrand
Brigade General

TémanyitásTárgy: Re: Dai Gurren napló - feljegyzések a klán történéseiből   Hétf. Dec. 06, 2010 1:36 pm

Ismét Inggisson rape. Ezúttal nagyobb csapattal, így kevesebb AP osztódott rám. (3000). Jelenleg 43.000 AP van hamarosan jön a negyedik AP stigma, Tendon Slice. Razz Rettegjetek sorcik.
Chrisbrade
Brigade General

Hozzászólások száma : 79

TémanyitásTárgy: Re: Dai Gurren napló - feljegyzések a klán történéseiből   Hétf. Dec. 06, 2010 10:36 pm

woow, azta... Smile

Hatalmas gratula előre is hozzá Smile
http://farkasfalka.host22.com/
Firebrand
Brigade General

TémanyitásTárgy: Re: Dai Gurren napló - feljegyzések a klán történéseiből   Kedd Dec. 07, 2010 9:31 am

Chrisbrade írta:
woow, azta... Smile

Hatalmas gratula előre is hozzá Smile

Köszi. Very Happy Mehetne akár kettőnk csapata is Inggissonba, vagy ilyen vegyesfelvágott, mert azért jópárszor felülkerekednek az Elyk (de csak létszámban).

Tegnap kiesett 2 napi farmolás után az a ritka cleave chain skill, ami habár rövidtávú, belassítja az ellent ha eltalálom vele.
Lilianne

Szint : 40+
Hozzászólások száma : 105

TémanyitásTárgy: Re: Dai Gurren napló - feljegyzések a klán történéseiből   Kedd Dec. 07, 2010 11:01 am

Csak szóljatok ha mentek mert mennék én is Smile
Firebrand
Brigade General

TémanyitásTárgy: Re: Dai Gurren napló - feljegyzések a klán történéseiből   Kedd Dec. 07, 2010 11:30 am

Péntek-szombat éjfél körül szoktunk lecsapni, akkor már tűrhető létszámban vannak. Heiron riftet is megpróbáljuk majd, csak előbb meg akarom venni a Tendon Slice-t mert rank 4-en már elég szép AP mennyiséget veszítesz ha levernek még akkor is ha az tömeg.
Firebrand
Brigade General

TémanyitásTárgy: Re: Dai Gurren napló - feljegyzések a klán történéseiből   Kedd Dec. 14, 2010 12:29 pm

Ide is rég írtam. Hétvégén ismét volt PVP event, összesen 12-15k APt gyűjtöttem. Már csak udas felső és a 2. fajta debilkarim spear kell a teljes setthez. Ravne-nek meg kiesett a longbow, és felenchantolta +6-osra. OP.
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Dai Gurren napló - feljegyzések a klán történéseiből   

Dai Gurren napló - feljegyzések a klán történéseiből
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal