Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépésKeresés

 

 Ruhafestés, avagy a petalok csodálatos világa

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Fatima

Fatima


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2010. Aug. 28.
Age : 35

Ruhafestés, avagy a petalok csodálatos világa Empty
TémanyitásTárgy: Ruhafestés, avagy a petalok csodálatos világa   Ruhafestés, avagy a petalok csodálatos világa I_icon_minitimeVas. Okt. 31, 2010 10:02 pm

A következő festékek gyűjthetőek essencetapping segítségével (mindegyik az azonos nevű növényből esik kb. 2% eséllyel):

Festék neve...........Essencetapping szint.............Szín

Vinna Petal........................135.......................Marine (középkék)
Kirka Petal.........................180........................Világoslila
Brommel Petal....................240........................Arany
Pressa Petal.......................275.......................Narancs
Merone Petal......................325.......................Türkíz
Kukar Petal........................355.......................Világossárga
Leopis Petal.......................390.......................Élénk kobalt (világoskék)

Továbbiakhoz küldetés(küldetéssorozat) által juthatunk hozzá. Ilyen a Wiki Petal (lime), Omblic Petal (korallpiros), Meon Petal (sárgászöld), Ormea Petal (gyömbér), Tange Petal (lila), Ervio Petal (tengerkék), Lunime Petal (arany). Ezek egyébként csak elyos számára hozzáférhető növények/petalok.


Sok szerencsét a "vadászathoz"! Smile


A hozzászólást Fatima összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Nov. 01, 2010 5:53 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Chrisbrade
Brigade General
Chrisbrade


Szint : 55
Hozzászólások száma : 79
Join date : 2010. Aug. 30.
Age : 39

Ruhafestés, avagy a petalok csodálatos világa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ruhafestés, avagy a petalok csodálatos világa   Ruhafestés, avagy a petalok csodálatos világa I_icon_minitimeHétf. Nov. 01, 2010 7:46 am

ezzel kapcsolatban egy rövid hozzászólásom lenne, ha esetleg valakinek szüksége van valamelyik festékre szóljon nyugodtan nekem, mert ki tudom nyerni a növényekből Wink
Vissza az elejére Go down
http://farkasfalka.host22.com/
Glardhorn
Centurion
Glardhorn


Szint : 55
Hozzászólások száma : 25
Join date : 2010. Sep. 02.

Ruhafestés, avagy a petalok csodálatos világa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ruhafestés, avagy a petalok csodálatos világa   Ruhafestés, avagy a petalok csodálatos világa I_icon_minitimeHétf. Nov. 01, 2010 3:04 pm

A beválllalósok ( mint én pl.) Herionban is gyűjthetnek Petalt. Erivo Petal terem egy pár helyen és 500-800 k db ja brokeren! Ráadásul szép színe is van!
Vissza az elejére Go down
Fatima

Fatima


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2010. Aug. 28.
Age : 35

Ruhafestés, avagy a petalok csodálatos világa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ruhafestés, avagy a petalok csodálatos világa   Ruhafestés, avagy a petalok csodálatos világa I_icon_minitimeHétf. Nov. 01, 2010 5:52 pm

Én is azért szeretek petalokat gyűjteni,mert jó áron el lehet adni őket. Smile Egyébként azt hittem hogy az ely növényeket csak elyk gyűjthetik. O.o Legalábbis armory szerint így van...
Vissza az elejére Go down
Glardhorn
Centurion
Glardhorn


Szint : 55
Hozzászólások száma : 25
Join date : 2010. Sep. 02.

Ruhafestés, avagy a petalok csodálatos világa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ruhafestés, avagy a petalok csodálatos világa   Ruhafestés, avagy a petalok csodálatos világa I_icon_minitimeKedd Nov. 02, 2010 1:36 pm

A növényeket csak ők tudják használni de a Petal-ok jók mindenkinek!
Vissza az elejére Go down
Fatima

Fatima


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2010. Aug. 28.
Age : 35

Ruhafestés, avagy a petalok csodálatos világa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ruhafestés, avagy a petalok csodálatos világa   Ruhafestés, avagy a petalok csodálatos világa I_icon_minitimeKedd Nov. 02, 2010 7:37 pm

Ja ééértem! Azt hittem hogy már gyűjteni sem lehet őket. Na akkor jólvan. Köszi. Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ruhafestés, avagy a petalok csodálatos világa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ruhafestés, avagy a petalok csodálatos világa   Ruhafestés, avagy a petalok csodálatos világa I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Ruhafestés, avagy a petalok csodálatos világa
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Hasznos leírások, tippek-trükkök-
Ugrás: